Únor ve třídě ZŠ III

V únoru jsme si užili hned několik věcí. Jako odměnu za vysvědčení jsme si usmažili palačinky a namazali nejlepší náplní na světě – nutelou. V soutěži Podzimní les jsme vyhráli 3. místo a byla nám předána odměna – kouzelná tužka Albi a k ní kniha Lidské tělo. Cenu pro naši třídu převzal Honzík Dvořák. V rámci mediální výchovy jsme se stali redaktory časopisu Duha. Dva dny jsme tvořili speciální číslo. Mimo jiné si v něm můžete přečíst rozhovor s naší paní ředitelkou Bronislavou Štursovou a paní zástupkyní Evou Pasekovou. Na přelomu února a března si ještě užijeme jarní prázdniny a potom už se budeme těšit na jaro.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana